ماموریت بنیاد استعداد

اگر کمی دقیق‌تر به اطرافمان نگاه کنیم، چیزهایی می‌بینیم که هیچگاه در زندگی ندیده‌ایم. وقتی انسان‌ها از بین ما می‌روند تنها یاد و خاطرات آن فرد تا مدتی در ذهن مان می‌چرخد و بعد از مدتی هم بسته به نزدیکی او این حس ازبین می‌رود. تنها چیزی که شاید تعداد کمی از افراد به آن توجه می‌کنند آرزوها و استعداد‌هایی است که آن فرد هیچگاه به آنها دست نیافته و از آن استفاده نکرده است. نمی‌دانم شما دوست عزیزی که در سایت هستی و مشغول مطالعه کردن این متن هستی در چه دهه‌ای از زندگی خودت به سر می‌بری.ا گر در دهه سوم به بعد (بالای بیست سال) خودت زندگی می‌کنی ،استعدادها و توانمندی هایی داری یا داشته‌ای که شناخته نشده و یا اینکه اصلا آنها را نمی‌شناسید. به یادداشته باشید که زمان خیلی سریع‌تر از آن چیزی که فکر می‌کنید می‌گذرد و اگر استعداد،توانمندی و علاقه خودت رو پیدا نکنید شما هم به جمع اکثریت افرادی که از استعداد و توانمندیشان استفاده نکرده‌اند پیوستیه اید.

من و همکارانم در این وب سایت قصد داریم به شما کمک کنیم تا علاقه،استعداد و توانمندی خود و نزدیکانتان را کشف کنید.

ما در این وب سایت کمک می‌کنیم باروش‌های بسیار نوین که با تحقیقات علمی و تجارب عملی سالیان بدست آمده است در کنار هم جامعه ای با افراد شاد و راضی بسازیم.

حتما می دانید که اگر فردی در موقعیت خاص خودش مطابق با علاقه و استعدادش قراربگیرد می تواند از تمام توانمندی خود استفاده کند و علاوه بر اینکه خودش موفق می‌شود به دیگران هم برای رسیدن به موفقیت‌شان کمک کند.

اگر به جاده طولانی و تاریک که روشنایی ندارد بین تهران تا اهواز فکر کنیم و با خود بگوییم که این جاده هیچگاه روشن نمی‌شود،راه را بسیار اشتباه پیموده ایم.بهتر است بدانیم که اگر هرکس به سهم خود تلاش کند چراغ خودش را روشن کند محیطی را روشن کرده است و این روشنایی سبب می شود تا عابری که از تاریکی راهش خسته شده با این روشنایی راهش را پیدا کرده و او هم بخش دیگری را روشن کند و به این ترتیب تک تک این روشنایی ها میتواند این مسیر را روشن کند و مطمعن باش که باید از جایی شروع و حرکت کرد.

به امید ساختن روزهایی زیبا،روشن و پر از طنین آواهای زیبای خنده تو.

درباره من:

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم. همچنین مترجم کتاب پرفروش “راز استعداد” در زمینه استعدادیابی هستم ومدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام. از آنجا که درکشور ما منابع بسیار محدودی در خصوص استعدادیابی هست،تصمیم گرفتم که علیرغم مطالعات علمی ، از تجارب عملی اساتید بنام ایران در حوزه‌های آکادمیک استعدادیابی نیز تجربه کسب کنم.

همچنین رتبه تک رقمی (رتبه۲) کنکور کارشناسی ارشد سال۹۷ در رشته پلیمر را دارم و در یکی از مطرح ترین دانشگاه‌های فنی و مهندسی ایران(دانشگاه صنعتی امیرکبیر) مشغول تحصیل هستم. مقطع لیسانس خود را نیز در همین رشته از دانشگاه علوم و تحقیقات به پایان رسانده‌ام.

چندین سال است که درکنار تحصیلات آکادمیک خود برای دغدغه هایی که برای زندگی خود و دیگران داشته ام در دوره های اساتید بزرگ وبنام ایران به شرح زیر شرح زیر شرکت کرده ام تا بتوانم علیرغم فشارهای بسیار زیادی که در طول مسیر به من وارد می شد،بتوانم خدمتی ارزنده جهت بهبود آینده و رقم زدن اهداف هم وطنانم ارایه دهم.

  • دوره های آکادمیک و نسل جدید استعدادیابی روانشناسی دانشگاه تهران
  • دوره اختلالات یادگیری،روانشناسی دانشگاه تهران
  • دوره پرورش هوش های چندگانه در کودکان،روانشناسی دانشگاه تهران
  • نمره گذاری و تفسیرنسل چهارم مقیاسهای هوش کودکان ،روانشناسی دانشگاه تهران
  • دوره استعدادیابی ورفتارشناسی براساس مدل جهانی دیسک
  • دوره شخصیت شناسی جهانیMBTI
  • جدیدترین دوره روانسناسی هزاره سوم بر اساس مدل اکت ،روانشناسی دانشگاه تهران
  • دوره شخصیت شناسی و ارکتایپ های یونگی
  • دوره غلبه بر کمال گرایی منفی
  • دوره نویسندگی حرفه ای

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …