12 مرحله آموزش قانون جذب عملی ]100% عملی[ | تمرین قانون جذب کائنات

آموزش قانون جذب امروزه توسط بسیاری از افراد موفق تایید شده است و نشان دهنده عملی بودن کامل این قانون می باشد. این قوانین که توسط افراد موفق نیز تایید شده و نگارش شده است می تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشید. قانون جذب کائنات به شما کمک می کند تا بتوانید به آن چیزی که در ذهن خود دارید برسید. تمرین قانون جذب باید به یکی از کارهای روزمره شما تبدیل شود و شما در طول روز خود تمرین جذب را انجام دهید. پس اگر واقعا می خواهید زندگی بهتری داشته باشید، این قوانین می توانند به شما کمک شایانی نمایند تا بتوانید به هر هدفی که در زندگی خود دارید برسید. پس بهتر است همین الآن شروع کنید و با توجه به قوانینی که گفته می شود، زندگی خود را بهبود بخشید. مهم نیست که الآن در چه وضعیتی هستید! از لحاظ شغلی، درآمدی و زندگی شخصی خود به چه شکست هایی رسیده باشید، این مهم است که هم اکنون قانون جذب را شروع کنید و زندگی بهتری داشته باشید. قانون جذب حتی می تواند به شما کمک کند تا اگر حتی هدف شما لاغر یا چاق شدن است، این فرآیند را با موفقیت پشت سر بگذارید.

قانون جذب

قانون جذب

آموزش قانون جذب مرحله اول : دقیق از زندگی خود چه می خواهید

پول؟ موقعیت شغلی بهتر؟ ارتقاء درجه؟ داشتن یک زندگی در آرامش؟ لاغری؟ چاقی؟ دقیقا از قانون جذب چه می خواهید؟ این قدم اولین و مهم ترین قدم در آموزش قانون جذب به شمار می رود که باید حتما یک هدف گذاری مطمئن پشت آن باشد. به گفته برایان تریسی این مرحله 80 درصد از راه آموزش قانون جذب و موفقیت به شمار می رود.

آموزش قانون جذب مرحله دوم : اهداف خود را مکتوب کنید

در مرحله دوم آموزش قانون جذب شما باید اهداف خود را مکتوب کنید. این کار در آموزش قانون جذب باعث می شود تا آن قسمتی از ذهن که 24 ساعته فعال است و نامش را ضمیر ناخودآگاه می گذاریم، همواره به دنبال راهی باشد تا بتوانید به هدف خود برسید. پس اگر برای شما مهم است که به اهداف خود برسید، در قدم دوم آموزش قانون جذب باید اهداف خود را بر روی یک برگه کاغذ مکتوب کنید. ارزش این کاغذ از طلا هم بیشتر است چرا که معدن رسیدن شما به خواسته هایتان می باشد!

آموزش قانون جذب مرحله سوم : اهداف خود را زمان بندی کنید

زمان آن رسیده است که چرخه ضمیر ناخودآگاه را زمان بندی کنیم تا در زمان دلخواه به آن چیزی که می خواهیم و جزو اهداف اصلی ماست برسیم! در سومین قدم از آموزش قانون جذب باید اهداف خود را زمان بندی کنید. اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت که دقیقا می دانیم چه زمانی می خواهیم به آن ها دست پیدا کنیم.

آموزش قانون جذب

آموزش قانون جذب

آموزش قانون جذب مرحله چهارم : موانع را شناسایی کنیم

در این مرحله از آموزش قانون جذب باید موانعی که می توانند جلوی شما بایستند و نگذارند به اهداف خود دست پیدا کنید را شناسایی کنید و راه حلی برای دور زدن آن ها بیابید. مشکلات همیشه هستند ولی می توان با دور زدن آن ها به آن چیزی که در نهایت می خواهیم برسیم دست پیدا کنیم. پس در آموزش قانون جذب مرحله چهارم، باید موانع را شناسایی کرده و راه حلی برای آن ها پیدا کنیم.

آموزش قانون جذب مرحله پنجم : به چه مهارت هایی نیاز داریم؟

به یاد داشته باشید که در قسمت پنجم آموزش قانون جذب باید مهارت هایی که می خواهید به آن دست پیدا کنید را یافته و آن ها را فرا بگیرید. برای مثال می توان گفت که برای پولدار شدن به یک حرفه پولساز نیاز داریم، برای اینکه در رشته تحصیلی موفق شویم به یادگیری مهارت های تخصصی نیاز داریم و برای لاغر شدن نیاز به یادگیری ورزش های تاثیرگذار در کاهش وزن داریم.

آموزش قانون جذب مرحله ششم : چه کسانی می توانند به شما در رسیدن به اهداف کمک کنند؟

پرسیدن این سوال راه حل دور زدن بسیاری از مشکلات است. در این مرحله از آموزش قانون جذب باید افرادی را پیدا کنید که می توانند به شما کمک کنند تا در رسیدن به خواسته های خود موفق باشید. یک استاد ریاضیات برای هدف رسیدن به یادگیری ریاضیات مهم است و یک رییس منعطف برای رسیدن به درجه های شغلی برتر می تواند جوابگو باشد.

تمرین قانون جذب

تمرین قانون جذب

آموزش قانون جذب مرحله هفتم : لیست گام هایی که باید بردارید را تهیه کنید

تهیه لیستی از گام هایی که برای رسیدن به اهداف خود به آن نیاز دارید بسیار با اهمیت است پس باید یک لیست از تمامی گام هایی که در نهایت شما را به خواسته ها و اهداف خود می رساند را بردارید و طبق آن عمل کنید. این مرحله بر روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیرگذار خواهد بود.

آموزش قانون جذب مرحله هشتم : لیست گام هایتان را اولویت بندی کنید

برای رسیدن به خواسته هایتان باید گام هایی که می خواهید برای رسیدن به هدف بردارید را اولویت بندی کنید. این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می تواند به شما کمک کند تا بتوانید گام های منطقی و مناسب با شرایط را بردارید.

آموزش قانون جذب مرحله نهم : لیست گام هایتان را سازمان دهی و مرتب کنید

بر اساس اولویت هایی که هر گام دارد، باید لیست اهدافتان را سازماندهی کرده و مرتب کنید. این مرحله از آموزش قانون جذب بسیار مهم است و بهتر است با مشورت و همفکری یک فرد موفق انجام شود. اگر به دنبال فرد موفق هستید می توانید در آینه او را پیدا کنید!

آموزش قانون جذب مرحله دهم : هر روز برای کار همان روز برنامه ریزی کنید

این که بتوانید برنامه ریزی انجام دهید بسیار خوب است و ما هم شما را تشویق می کنیم که برنامه ریزی داشته باشید. ولی هر روز باید برای برنامه ریزی همان روز کار کنید و این مرحله از آموزش قانون جذب، در واقع همان در لحظه زندگی کردن، عدم پشیمانی از دیروز و عدم نگرانی از فرداست که بسیاری از بزرگان به ما گوشزد کرده اند.

قانون جذب کائنات

قانون جذب کائنات

آموزش قانون جذب مرحله یازدهم : انضباط شخصی داشته باشید

زمانی که شما یک انضباط شخصی در خود ایجاد کنید، تمامی انرژی های مثبت به سمت شما جذب می شوند و این همان کلید موفقیت است. پس برای اینکه انرژی مثبت داشته باشید، باید انضباط شخصی داشته باشید و این مرحله از آموزش قانون جذب را جدی بگیرید.

آموزش قانون جذب مرحله دوازدهم : از قدرت تجسم برای رسیدن به اهداف کمک بگیرید

یکی از مهم ترین اقداماتی که می توانید انجام دهید تا آموزش قانون جذب را به پایان برسانید، استفاده از قدرت تجسم است. فکر کنید مدل گوشی مورد نظر خود را در دست گرفته اید و یا 20 کیلوگرم کاهش وزن داشته اید. حس خوبی به سمت شما می آید که فرآیند قانون جذب را تسریع می کند.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …