8 قانون عملی جذب پول | چرا نمی توانم پول و ثروت را جذب کنم؟

قانون جذب پول را می توان یکی از مهم ترین قوانین برای داشتن یک زندگی خوب و رفاه کامل دانست. شما می توانید با ایجاد ارتعاش جذب پول یا فرکانس جذب ثروت، به راحتی پولدار شوید. جذب فوری ثروت دیگر یک افسانه نیست و ما قصد داریم در این مقاله شما را با تمرینخای جذب پول آشنا سازیم که می تواند به شما برای سریع تر ثروتمند شدن کمک شایانی نماید. قانون جذب پول را باید جدی بگیرید به خصوص اگر نمی خواهید مانند سایر مردم زندگی کنید باید از این قانون حداکثر استفاده را ببرید. در این مقاله به شما قانون جذب پول را آموزش خواهیم داد و شما می توانید از این تمرین ها برای پولدار شدن استفاده کنید. طبق علم روز، ضمیر ناخودآگاه می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب ثروت داشته باشد و قانون جذب پول به صورت اثبات شده می تواند برای کسانی که می خواهند زندگی مرفهی داشته باشند گزینه ای مناسب به شمار می رود. در ادامه شما را بیشتر با قانون جذب پول آشنا خواهیم نمود و نکاتی را در زمینه استفاده از این قانون به شما خواهیم گفت.

8 قانون عملی جذب پول

8 قانون عملی جذب پول

 

اولین قانون جذب پول : تصور کنید!

تصور کردن یکی از بهترین موهبت های بشری به شمار می رود. زمانی که شما تصور می کنید که پولدار شده اید باید بدانید که دقیقا به همین امر دست پیدا خواهید کرد و فقط باید تلاشتان را افزایش دهید. تصور کردن به آن بخشی از مغز مرتبط می شود که کنترل آن در دست ما نیست و ما به این قسمت در اصطلاح می گوییم ضمیر ناخودآگاه. این قسمت از مغز می تواند شما را به صورت آهسته به سمت مسیری هدایت کند که به آن تصور کرده اید. پس برای جذب پول و ثروت اولین و مهم ترین قدمی که باید بردارید، تصور کردن است.

دومین قانون جذب پول : اطمینان کنید که پول زیادی به سمت شما می آید

یکی از مهم ترین قانون هایی که باید به آن اهمیت بسیار زیادی بدهید، اطمینان داشتن به کسب ثروت زیاد است. به یاد داشته باشید که می توانید با اطمینان داشتن به خودتان کسب درآمدتان را بیشتر کنید. شما باید به خودتان و توانایی های خود در کسب درآمد ایمان داشته باشید تا بتوانید در راه جذب پول و کسب درآمد موفق باشید. اطمینان به خود می تواند بسیار تاثیرگذار در افزایش کسب ثروت شما باشد.

جذب پول

جذب پول

سومین قانون جذب پول : شکر گذار پول خود باشید

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند ارتعاشات مثبت به کائنات ارسال کند، شکر گذاری است. خداوند را شکر کنید که پولی برای اجاره خانه، خرید لباس، خرید غذا و خودرو یا حمل و نقل دارید. همین امر شما را آماده می کند تا بتوانید در آینده پولدارتر شوید. شکر گذاری می تواند یکی از مهم ترین عواملی باشد که در کوتاه ترین زمان شما را پولدار از آنچه که الان هستید می کند. البته شکر گذاری از پول به معنای خرج کردن درست و احترام گذاشتن به پول نیز می باشد.

چهارمین قانون جذب پول : طوری رفتار کنید که پول در حسابتان است

برای آن که کائنات به این باور برسند که شما پولدار هستید، باید مانند افراد ثروتمند رفتار کنید. برای مثال افراد ثروتمند از کدام فروشگاه های لباس خرید می کنند؟ شما هم باید از این فروشگاه ها دیدن کنید. مانند افراد ثروتمند در بازار قدم بزنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن پول را به خود جذب کنید. همواره رفتار شما دارای تاثیر بر روی کائنات می باشد و برای اینکه ثروتمند تر شوید باید مانند افراد ثروتمند رفتار کنید. درست مانند آنها!

پنجمین قانون جذب پول : احساسات بعد از پولدار شدن را از همین الآن داشته باشید

یکی از مهم ترین نکات قانون جذب پول، احساس کردن پولدار بودن است. شما باید محیط را فراهم کنید و از همین الآن تصور کنید که یک فرد پولدار هستید و می توانید مانند آن ها احساسات داشته باشید و هیچ تفاوتی میان شما و پولدارترین فردی که تصور می کنید نیست. پس از همین الان تصور کنید که یک فرد پولدار هستید. تلاش و کوشش کنید و احساسات خود را ارتقا دهید تا مانند افراد پولدار به نظر برسید و بتوانید کارهای مورد علاقه خود را انجام دهید.

چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم؟

چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم؟

ششمین قانون جذب پول : پول را دوست داشته باشید، پول صمیمی ترین دوست شماست

یکی از مهم ترین نکات در قانون جذب پول را می توان دوست داشتن پول داشته باشید. پول صمیمی ترین دوست شما باشد و همواره به این فکر کنید که چه راهی می تواند شما را به صورت قانونی پولدار تر کند. مطمئنا افکار منفی و راه های خلاف ارتعاشات منفی هستند که شما را از پولدار شدن دور می کنند و حتی ممکن است شما را به دردسر بیندازند. پس برای درآمد زایی به هر کاری نباید دست بزنید.

هفتمین قانون جذب پول : شغل مورد علاقه خودتان را پیدا کنید

قانون جذب پول همواره می تواند باعث نشاط شما شود! قطعا زمانی که شغل مورد علاقه خودتان را پیدا کنید می توانید نشاط بیشتری برای کار کردن داشته باشید و همین امر سبب می شود تا بیشتر کار کرده و پول بیشتری درآمد داشته باشید. این قانون همچنین می تواند در روحیات شما تاثیرگذار باشد. شما می توانید یک مهندس، پزشک، شیمی دان، هنرمند، بازیگر و حتی یک مغازه دار پولدار باشید. به شرط آنکه به شغل خود اهمیت بدهید و آن را دوست داشته باشید.

راه های افزایش درآمد

راه های افزایش درآمد

 

هشتمین قانون جذب پول : ذهنتان را پاکسازی کنید

هشتمین و آخرین قانون جذب پول را می توان پاکسازی ذهن دانست. با یک ذهن مشوش که همواره نگران دوره پولدار و ثروتمند شدن است هیچگاه نمی توان ثروتمند شد چرا که همواره این ذهن شما و کائنات است که شما را به چیزی جذب می کند یا چیزی را از شما دفع می کند. پس باید به پولدار و ثروتمند شدن همواره یک احساس مثبت داشته باشید و ذهن خود را از افکار منفی پاکسازی کنید. در این مقاله شما را با هشت قانون مهم و اصلی در زمینه قانون جذب پول برای ثروتمند شدن و رشد اقتصادی آشنا کردیم.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …