باب پراکتور کیست

باب پراکتور کیست؟

باب پراکتور شخصیتی برجسته است و زمانی که فردی کمک می خواهد از او سخن به میان می آید. باب پراکتور در سال ۱۹۷۳  شرکت خود را تاسیس کرد. وی  به عنوان آموزگار، کارآفرین، معلم، نویسنده، مشاور، مشاور تجاری و به خاطر سخنان انگیزشی خود که در مورد بهتر شدن شما میباشد مشهور است. در سخنرانی های خود به مردم توصیه کرده است که ایده های خود را به گونه های استراتژیک پیروی کنند تا بتوانند بیش از چهل سال زندگی خارق‌العاده و پر از زرق و برق برای خود طراحی کنند. خواندن کتاب های متفاوت به فرد الهام می بخشد و همچنین ایده ها و مفاهیم محترم را در مورد چگونگی زندگی فراهم می‌کند. باب پراکتور به دیگران توصیه می‌کند که چگونه زندگی کنید و زندگی ایجاد کنید که می خواهید به موفقیت برسید و همان گونه که خود او می گوید زندگی لوکسی داشته باشید.

زندگی نامه باب پراکتور

باب پراکتور در کانادا به دنیا آمد. او این فردی که امروز است، بسیار مشهور و ثروتمند نیز نبود. در سن ۲۶ سالگی در حال تحصیل در دبیرستان بود و در پیدا کردن شغل برای خود سختی های زیادی داشت  و آینده او هم مشخص نبود با خواندن کتاب  فکر کنید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل  پتانسیل واقعی خود را شناخت و همچنین در این کتاب فهمید که افراد بزرگی با خواندن این کتاب الهام پیدا کرده و نقطه عطفی زندگی وی گردید. در طی ۱۲ ماه بعد در بسیاری از شرکت های مختلف در سراسر جهان فعالیت کرد و در آنجا حتی خدمات ارائه برای تمیزکردن و افتتاح شرکت خود نیز ارائه داد.

باب پراکتور اعتقاد دارد که همه مردم باید زندگی سرسبز و پر از نشاط داشته باشند اما وی در کارهای خود و توصیه‌های خود توضیح می دهد که عوامل و کارهای  فقط به پول مربوط نیست. وی   تمام تلاش خود را به کارمیگیرد تا به تهذیب اخلاق و رشد و تعالی اخلاق و  شخصیت بهتر و اخلاق بهتر در مردم بپردازد و کمک کند تا ان ها شخصیت های اخلاقی عالی پیدا کنند و همه افراد مرتبه اولویت‌ها را درک کنند و فقط از مزایای پولی در پی یافتن پول نباشد که این امر فقط جامعه را تحریک میکند. وی همچنین تصریح می‌کند که اگر افرادی در امر کمک واقعی به مردم متمرکز شوند پول به صورت اتوماتیک خود به خود می آید و نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

چگونگی کارکرد ذهن

باب پراکتور ایده بسیار جالبی در مورد عملکرد ذهن انسان دارد. او تاکید می‌کند که برای موفقیت باید این مسئله را فهمید که بین ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه مبنای تخصیص های مختلف در زمینه تفاوت های زیادی وجود دارد و تاکید زیادی بر این دارد که راه رسیدن به موفقیت نگرش مثبت به زندگی داشتن است. باب پراکتور تصریح می‌کند که باید از تخیلات و خلاقیت ها

باب پراکتور

باب پراکتور

استفاده کرد زیرا جایی که فردی از این رو منحصر به فرد است. همچنین یکی از  دلایل پیشرفت‌ها دستیابی به موفقیت را اهمیت تمرکز می نامد. مهمتر از همه در مورد خود اعتقاد داشتن صحبت میکنه و اینکه چقدر برای افراد مهم است که ارزش و توانایی‌های خود را بدانند و به خود اعتماد کند همچنین شاهکار های ذهنی برای دستیابی به موفقیت اهمیت بسیار زیادی دارد.

یازده قانون باب پراکتور

در دسامبر سال ۲۰۰۸ باب پراکتور در مورد ۱۱ قانون صحبت کرد که این قانون ها را قانون های فراموش شده می دانست که از بخش از گروه قوانین با گذشت زمان فراموش شده است. مستند راز قانون جذب را به دانش مردان بازگرداند. اما قوانین دیگری نیز وجود دارد که باید مورد مطالعه قرار گیرد. برای اینکه قانون جذب به شیوه بهتری انجام شود لازم است قوانین دیگر را درک کنید باب پراکتور یک قانون را به عنوان چیزی که با هر بار کار می‌کند در همه مکان‌ها عنوان می‌کند و آن این است که هرگز تغییر نکن

قانون جذب برای همه کار می‌کند و هیچ استثنایی وجود ندارد وقتی فردی می گوید برای آن کار نمی کند واقعا آن چیزی که می‌گویند به این معنی است که این روش را دوست ندارند و همین کار نمی کند. قوانین دیگر قانون جذب را قوی تر نمی کند اما بیان مطلب را بسیار

2باب پراکتور

2باب پراکتور

قانون تفکر
قابل فهم می کنند به حالت زیر می باشند.

 • قانون تأمین
 • قانون جذب
 • قانون دریافت
 • قانون افزایش
 • قانون جبران خسارت
 • قانون عدم مقاومت
 • قانون بخشش
 • قانون ایثار
 • قانون اطاعت
 • قانون موفقیت

اگر قانون جذب همان طور که می خواهد کار نمی کند باید قوانین دیگر را نیز بشناسید و به کار ببندید.

جملات ناب باب پراکتور

باب پراکتور  به عنوان یک مشاور و کارآفرین جملات جالب و زیبایی دارد که شنیدن آنها خالی از لطف نمی باشد در ادامه مقاله تعدادی جملات زیبا و تأثیر گذار باب پراکتور را برایتان آورده ایم.

 • افکار در ذهن تبدیل به چیزی می شوند که اگر آنها را به خوبی ببینید می‌توانید در دست خود نگه دارید.
 • 3باب پراکتور

  3باب پراکتور

  مانند تمبرپستی عمل کنید تا زمانی که به هدف رسیدید به آن بچسبید.

 • برای رسیدن به خواسته ای که بسیار بزرگ است هدفی تعیین کنید که هیجان انگیز باشد هم شما را هیجان زده کند و همزمان شما را نیز بترساند در نرسیدن به هدف.
 • تنها مشکلی که شما تاکنون داشته اید و تنها راه حلی که تاکنون نیز به آن دست پیدا کرده خود شما هستید. تغییر اجتناب ناپذیر است رشد شخصی همیشه یک تصمیم شخصی خواهد بود.
 • اکثر مردم به دنبال آن چه که می‌خواهند نیستند. حتی برخی از جدی ترین افراد جستجوگر هدف و تعیین‌کننده اهداف به دنبال آن چیزی هستند که فکر می‌کنند می‌توانند به دست بیاورند و هدف اصلی خود را پیدا نمی‌کنند.
 • شما تصمیم نمی گیرید که هدف شما در زندگی شما است بلکه شما این را کشف می کنید که هدف شما تنها دلیل زندگی شماست.
 • مربی شما کسی است که استعداد و توانایی بیشتری را در شما می بیند و سعی میکند به شما کمک کند تا پتانسیل بیشتری از خود و انچه که درون شماست را ببینید و بیرون بیاوری.
 • تنها محدودیت های زندگی ما محدودیت هایی می باشد که ما خودمان به خودمان منتقل و تحمیل می کنیم.
 • تنها رقابتی که با آن روبرو می شوید و رقابتی سخت میباشد، رقابت با نادانی خودمان است.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …