جول اوستین کیست

جول اوستین کیست؟

همه ما برای اینکه در زندگی خود موفق شویم  نیازمند کسانی هستیم که ما را در راه هدایت  کنند و به ما انگیزه و امید به دهند. بعضی از این افراد شناخته شده هستند که ثمرات آن ها با وجود انگیزه و انگیزش هایی که در وجود ما به وجود می‌آورند روح و روان ما را بازیچه قرار داده و امید به زندگی و تلاش بیشتر را درون ما نهادینه کردند یکی از این افراد جول اوستین می باشد اما جول اوستین  کیست؟

جول اوستین

جول اوستین

وی یک کشیش شهر تگزاس آمریکا می باشد که نویسنده و گوینده تلویزیون نیز می باشد.

 

جول اوستین  در سال۱۹۹۹ به عنوان کشیش ارشد  در تگزاس آمریکا انتخاب شد. وی در دبیرستانی دولتی  در تگزاس  فارغ التحصیل شد به دانشگاه رفت و در رشته های تلویزیونی و گویندگی تلویزیونی تحصیل کرده اما فارغ التحصیل نشد و در رشته دینی و امور الهیات نیز تحصیل کرد و در سال‌های طولانی پدرش از وی  درخواست میکرد که جول اوستین موعظه  انجام دهد ولی وی تنها به عنوان پشت صحنه برنامه های تلویزیونی خود کمک میکردو برنامه ها را فراهم و آماده می کرد. هنگامی که پدرش فوت کرده و اولین موعظه خود را انجام داد و مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفت. نصیحت های وی که  همیشه مشاهده می کنیم  افراد را به رحمت خدا و مهر و محبت و عشق و ایثار در زندگی دعوت می‌کند. هرگز موعظه های خود را از مسائل سیاسی و مسائلی که باعث بهم ریختگی و تنش انجام می‌شود انتخاب نکرده و سعی می‌کند در مورد آنها گفت و گویی انجام ندهد. جول اوستین کتاب های فراوان و زیادی نوشته و مقالات نوشته های وی همه روز و همه ساله توسط افراد بسیار زیادی مشاهده می‌شود و افراد بسیار زیادی آنها را میخوانند.

فعالیت اصلی جول اوستین چیست

همانطور که گفتبم جول اوستین کشیش کلیسای لاکوود بوده و در حال حاضر یکی از بزرگترین کشیش های شناخته شده در تگزاس و حتی کشورهای مختلف زیادی می باشد. برنامه‌های تلویزیونی  اوبینندگان بسیار زیادی دارند حدود چندین هزار نفر در تگزاس و بیش از ۱۰۰ کشور دنیا بیننده سخنرانی‌ها و گفتگوهای وی می‌باشند. در آمد جول اوستین با اینکه بودجه بسیار زیادی برای کلیسای گذاشته شده است اما از طریق فروش کتابهایی می باشد که  می‌نویسد. جول اوستین   سعی کرده در کتابهای خود در مورد مسائل از جمله زندگی بهتر، راه های کشف زندگی بهتر، آرامش همچنین و  کسب آرامش کتاب‌های بنویسد. پندها و موعظه هایی که جول اوستین ایراد میکند با زبان ساده و خوش بیان می‌شود‌. افراد زیادی به وی انتقاد کرده اند که مسیحیت را آموزش نمی دهد. اما وی در گفته‌های خود می‌گوید که بر روی نعمتهای خداوند تمرکز دارد و بر اساس آنها سعی می‌کند  راه های کسب زندگی بهتر را برای مردم روشن کند. پس از موعظه ها و برنامه های فراوانی که جول اوستین اجرا کرده است کسانی که به کلیسای لاکوود می‌روند به حدود ۵۰ هزار نفر افزایش پیدا کرده و بیش از ۱۰ میلیون نفر بیننده برنامه های تلویزیونی وی می باشند.

کتاب های وی

جول اوستین

جول اوستین


جول اوستین
درآمد خود را از کلیسا قطع کرده و هیچ گونه هزینه و یا بودجه از کلیسا دریافت نمی کند و می گوید که تمرکز خود را بر نوشتن کتاب‌ها کرده و از فروش کتاب‌های خود درآمد بسیار زیادی دارد به قدری که در خانه ده و نیم میلیون دلاری زندگی می‌کند و خانواده شاد و مفرحی نیز دارد. کتاب‌های وی را می‌توان جزئی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها و برترین کتابهایی که در سال‌های اخیر چاپ شدن نام برد‌‌. اولین کتاب و یا می‌توان گفت پرفروش‌ترین کتاب وی زندگی بهتر شما در حال حاضر و یا هفت قدم برای زندگی با تمام توان خود است این کتاب وی که در حال حاضر پرفروش ترین کتاب در آمریکا می باشد

 

اولین جایگاه فروش کتاب را به خود اختصاص داده و با فروش کتاب‌های زیادی که دارد توانسته زندگی خود و خانواده خود را اداره کند. کلیسای لاکوود علاوه بر درآمدی که دارد می‌تواند به افراد بسیار زیادی در طول سالهای متمادی کمک کند همانطور که  در سال ۲۰۱۷ در منطقه تگزاس سیل آمد و به چندین هزار  خانواده کمک کرد و در بازسازی، خرید مبلمان و مصالح ساختمانی به آنها کمک کمک نمود. کتاب‌های دیگر جول اوستین را می‌توان از جمله:

هفت کلید برای زندگی بهتر

بهترین زندگی شما از هر صبح آغاز میشود

خوب، بهتر،زندگی باهدف، قدرت و شور

کتاب مقدس امید امروز

و….. نام برد.

جملات معروف جول اوستین

با وجود سخنرانی های زیادی که جول اوستین انجام می‌دهد جملات خاص و معروفی دارد که هر کس با شنیدن آن می‌تواند انگیزه و انگیزش در خود ایجاد کنند تا به زندگی خود راه و روش بهتر و برتری بده. چندین جمله برتر وی را در ادامه برای شما می آوریم امیدوارم که آنها در زندگی به شما کمک کند و قطعاً برای شما انگیزشی جدید ایجاد خواهد کرد.

۱-خداوند شما را به یک شاهکار تبدیل کرده است نعمتی منظم و مجهز

۲- نگران آینده خود نباشید که چگونه آن را ترسیم کنید خداوند آن را از قبل برای شما ترسیم کرده است.

۳- وقتی افکار منفی می آیند با همه وجود ما می آیند و تنها کافی نیست که با آن‌ها نپردازیم بلکه باید آنها را با افکار مثبت جایگزین کنیم.

۴- وقتی به عقب باز می‌گردیم می توانیم همه چیزهایی که ما را شکست داده نگاه کنیم اما شما هنوز ایستاده ایم و این خواست خداوند است.

۵- شما قوی سالم و بابرکت آفریده شده  در واقع شما شاهکار خداوند هستید.

۶- شما برای نبرد و جنگیدن آفریده شده نیروهای شما قوی تر از هر سلاحی برای جنگیدن بر علیه نیروهای مخالف شما  می باشند.

۷- اغلب ما  زود ناامید می شویم و مشکلات کوچک ما را ناامید می‌کند اما به این مسئله دقت کنید که بدون وجود علف های هرز نمی‌توان محصول برداشت.

۸- هیچ کسی نمیتواند بدون اجازه شما شما را قضاوت کند دیگران هرچه میخواهند بگویند شما می‌توانید آنها را نادیده بگیرید.

۹- خداوند نعمت هایش را به گونه ای که مردم متوجه شوند به شما نشان میدهد و دوست دارد که وجودش را به شما نشان دهد.

۱۰- شما نمی توانید روز خوبی داشته باشید در حالی که به این فکر می‌کنید که دیگران به شما توهین کردند به موارد مثبت در روز خوش فکر کنید.

۱۱- در مکانهای تاریک آنچه را که ما را با ثابت قدم نگه میدارد ایمان به خداوند است با ایمان بمانید.

۱۲- صرف زمان برای نگرانی باعث ضعیف شدن شما می شود شما به وجود آمده که در صلح و آرامش و عشق زندگی کنید.

جملات زیبای جول اوستین  زیاد هستند که گفتن آنها در این مقاله نمی گنجد است امیدوارم که از این سخنان استفاده خوبی کنید.

جول اوستین

جول اویستون 3

 

 

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …