قانون جذب برای ازدواج+ تجربیات( همراه 3 تمرین جذب معشوق)

قانون جذب برای ازدواج+ تجربیات( همراه 3 تمرین جذب معشوق)

آیا می دانید تعریف قانون جذب برای ازدواج چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت انجام هر کاری توسط شما این پیام را به کائنات انتقال می دهد که برای انجام فعالیت های مورد علاقه خود به کسی نیاز ندارید. در حال حاضر خوشحال هستید و به خوشگذرانی مشغول هستید. اما اگر تصور می کنید که به فرد دیگری نیاز دارید، این پیام را به کائنات ارسال کرده اید تا انتظار بیشتری به شما بدهد. یکی از نکات مهم در هنگام انجام این کارها که هرگز نباید فراموش شود عشق و احترام به خود است. در این صورت می توانید کسی را به سوی خود جذب کند که مورد عشق و احترام او باشید. سعی کنید بر این نکته تمرکز کنید که فوق العاده هستید. تا حد امکان بر یک چیز مثبت تمرکز کنید تا قانون جذب چیزهای مشابه را به شما بدهد.

قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب برای ازدواج

 

آموزش قانون جذب برای ازدواج

هر فردی با استفاده از قانون جذب می تواند همسر ایده آل خود را بیابد. قانون جذب برای ازدواج همواره در اختیار شما می باشد. قانون جذب برای ازدواج با خود فرد کار دارد. این قانون به طور کلی در مورد خود افراد می باشد و درک این موضوع در برخی مواقع دشوارترین بخش قانون جذب برای ازدواج می باشد. در مواقعی که عاشق فردی هستید و ایشان را از صمیم قلب دوست دارید تنها ایشان در ذهن و قلب شما می باشد و به طور پیوسته در جستجوی راه حلی خواهید بود تا با استفاده از روش های مختلف در قانون جذب برای ازدواج کاری کنید تا ایشان نیز عاشق شما شود. قانون جذب برای ازدواج تنها با افکار، احساسات و ارتعاشات شما در روابط عاطفی و احساسی سر و کار دارد.

تمرین های مختلف قانون جذب برای ازدواج

تمرین های قانون جذب برای ازدواج به شما کمک خواهد کرد تا به تمامی آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید. ابتدا سعی کنید تا پاسخ به سوال قانون جذب چیست را بیابید زیرا تنها در این صورت است که به دیدگاه جامعی از قانون جذب برای ازدواج دست خواهید یافت. نحوه تفکر کردن و نحوه ارائه درخواست از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در صورت اصلاح باورهای خود به تمامی رویاها و آرزوهای خود خیلی راحت و سریع دست خواهید یافت.

تمرین اول قانون جذب برای ازدواج: مشخص کردن چیزهایی که نمی خواهید

تعداد افرادی که می دانند در حقیقت چه چیزی را نمی خواهند بسیار زیاد است. به طور مثال بی پولی را نمی خواهم، درد را نمی خواهم، رابطه ای پر از جر و بحث و دعوا را نمی خواهم، درجا زدن در کسب و کار را نمی خواهم.

قطعا شما نیز با این فهرست ها آشنایی دارید و هر یک از شما از این لیست ها دارید. اکثر ما در این مرحله باقی می مانیم، امروزه اکثر برنامه های تلویزیونی، روزنامه ها، اخبار و گفتگوها در مورد این موضوع است که چه چیزهایی را نمی خواهیم. با آه و ناه کردن و ارائه شکایت حس مظلوم نمایی پیدا کرده و احساس تخلیه شدن داریم. شندین پاسخ های اطرافیان باعث می شود احساس سبکی کنیم. در صورتی که موفق شویم وارد مرحله دوم شویم به سکوی پرش معجزات نزدیک شده ایم.

اطلاع داشتن از چیزهایی که نمی خواهیم واقعیت زندگی ما را تغییر خواهد داد. توصیه می کنیم یک کاغذ برداشته و قبل از آغاز تمرین دوم قانون برای ازدواج لیست خود را آماده سازید.

تمرین قانون جذب برای ازدواج( دوم) : تبدیل ناخواسته ها به خواسته ها

در صورتی که از این موضوع اطلاع داشته باشید که می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید و همچنین قادر به انجام هر کاری که می خواهید هستید، این سوال برای شما مطرح می شود که چه چیزی را می خواهید؟ تبدیل هر یک از آه و ناله ها به چیزی که واقعا می خواهید کاری است که باید انجام دهید. به طور مثال بگویید می خواهم پولدار شوم نه اینکه این بی پولی را نمی خواهم.

تمرین قانون جذب برای ازدواج

تمرین قانون جذب برای ازدواج

 

  • کمری قوی می خواهم داشته باشم به جای کمردرد را نمی خواهم.
  • یک رابطه عشاقانه و آرامش بخش می خواهم: رابطه پر از دعوا و جر و بحث نمی خواهم.
  • کسب و کار راحت و بی زحمت می خواهم: درجا زدن در کسب و کار را نمی خواهم.
  • تبدیل تمامی ناخواسته ها به خواسته ها یک هنر می باشد. حال جمله های آه و ناله را تغییر داده و آن ها را از اول بخوانید.

با متمرکز ساختن توجه و تمرکز روی ثروت قطعا ثروت بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد. در صورت عدم کنترل این موضوع به صورت آگاهانه به جایی که ناخودآگاه شما را خواهد برد می روید. برای انجام این کار به صورت آگاهانه در وهله نخست ناخواسته ها را به خواسته ها تغییر دهید.

تمرین سوم قانون جذب برای ازدواج

مهمترین تمرین قانون جذب برای ازدواج تمرین سوم می باشد. با تغییر باورها نتیجه های متفاوتی را تجربه خواهید کرد. فکر غالب ذهن شما باور می باشد و باور در حقیقت همان چیزی است که در ذهن شما ثبت شده است و به آن یقین دارید. با توجه به ورودی های شما باورها شکل می گیرند. جهت تغییر باورها باید ورودی ها را تغییر داد. به ذهن خود ثابت کنید باور و دیدگاه جدیدی که قصد ساخت آن را دارید قبلا فردی انجام داده است.

تجربیات قانون جذب برای ازدواج

جالب است بدانید امروزه تعداد افراد بسیار زیادی با درک قانون جذب ازدواج، ایجاد باورهای درست، تقویت اعتماد به نفس، به آرامش رسیدن با درون خود، انجام تمرین های جذب همسر، انجام تمرین نوشتن ویژگی های فرد مورد نظر برای ازدواج، تصور قدم زدن با نیمه گمشده خود و دیگر تمارین قانون جذب برای ازدواج به اهداف خود دست یافته اند و با فرد مورد علاقه خود ازدواج کرده اند.

تجربیات قانون جذب برای ازدواج

تجربیات قانون جذب برای ازدواج

 

موارد مهم در قانون جذب معشوق

  • تجربه کردن عشق در خود
  • تمرکز بر چیزهای مثبت
  • عاشق شدن بدون ترس
  • دیدن خوبی ها
  • قدردان بودن تضادها

به طور کلی می توان از مهمترین بندهای قانون جذب معشوق موارد زیر هستند. به طور کلی توصیه می کنیم اگر قصد ازدواج دارید و می خواهید فرد مورد علاقه خود را جذب کنید سعی کنید این تمرین ها را انجام دهید.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …