قانون جذب چیست؟ 9 استفاده رایج در ایران

قانون جذب چیست؟ زندگی پیرامون ما بر اساس قوانینی پایه گذاری شده است که انرژی و نفس ما در آن نقش بسیار زیادی دارد. قانون راز یا قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشید. در این مقاله می خواهید به طور کامل به شما پاسخ دهیم که قانون جذب چیست و 9 استفاده رایج یا قوانین مهم قانون جذب در ایران را به شما خواهیم گفت. در جواب قانون جذب چیست؟ می توان گفت که این قانون در واقع راهی برای رسیدن به همه آن چیزی است که شما می خواهید و باید انجام دهید. نحوه استفاده از قانون جذب بسیار مهم است و در صورت استفاده درست می توانید معجزات قانون جذب را در زندگی خود مشاهده کنید. در ادامه 9 قانون مهم در رابطه با سوال قانون جذب چیست را به شما خواهیم گفت و شما می توانید بر این اساس برنامه ریزی کرده و به نتایج دلخواه خود برسید. مهم ترین گامی که باید بردارید تا در زمینه استفاده از قانون جذب موفق باشید، اراده و عزم شما در رسیدن به خواسته هایتان می باشد. در ادامه 9 گام را برای جواب دادن به سوال قانون جذب چیست به همراه هم بر می داریم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟ قانون شماره یک، لیست کردن آرزو ها
نوشتن آرزو ها و خاطرات می تواند یکی از مهم ترین گام هایی باشد که شما می توانید در زمینه قانون جذب بردارید. باید بر روی کاغذی یادداشت کنید که در این زندگی چه می خواهید و اساسا به چه هدفی می خواهید برسید. نوشتن آرزو ها می تواند یکی از مهم ترین گام هایی باشد که شما باید در زمینه رسیدن به خواسته هایتان با استفاده از قانون جذب بردارید. پس این قانون را همواره به یاد داشته باشید که با نوشتن آرزو ها و لیست کردن آن ها می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را تقویت کرده و شبانه روز در تکاپوی رسیدن به آرزو ها و اهداف خود باشید.
قانون جذب چیست؟ قانون شماره دو، انرژی های منفی را از ذهنتان دور کنید
یکی از مهم ترین نکاتی که در قانون جذب باید به آن اهمیت دهید آن است که انرژی های منفی را از ذهنتان دور کنید. شما می توانید به هر آرزویی که دارید برسد حتی رسیدن به کره مریخ هم امکان پذیر است پس لازم نیست در مورد آرزو ها و اهداف خود افکار منفی نگر و نا امید کننده داشته باشید.
قانون جذب چیست؟ قانون شماره سه، از باورهای محدود کننده دوری کنید
یکی از نکاتی که می تواند به شما کمک کند تا به تمامی آرزوهای خود از طریق قانون جذب برسید، دوری از باورهای نا امید کننده و محدود کننده می باشد. برای مثال اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا می توانست به راحتی از آرزوی خود دست بکشد و پس از دانشگاه به سمتی غیر از ریاست جمهوری آمریکا دست پیدا کند، این فرد احتمالا می توانست به خود بگوید که کسی به یک سیاه پوست رای نمی دهد یا اصلا اجازه نمی دهند که من رئیس جمهور شوند، وی این باور ها را از خود دور کرد و به عنوان اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا کار خود را آغاز کرد.

معجزات قانون جذب

معجزات قانون جذب

قانون جذب چیست؟ قانون شماره چهار، مسیر روشن زندگی خود را پیدا کنید
گاهی یکی از اشیاء اطرافمان یا یک فرد و حتی یک عکس در گالری موبایلمان حسی منفی به ما القا می کند که این حس می تواند ما را از رسیدن به قانون جذب دور کند. به یاد داشته باشید که تمرینات قانون جذب باید همیشه و در همه حال اجرا شوند و در این قسمت از سوال قانون جذب چیست به شما می گوییم که باید تمامی احساسات منفی خود را دور بریزید و با هر وسیله یا فردی که از وی انرژی منفی می گیرید دوری کنید تا بتوانید از قانون جذب برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. پیدا کردن مسیر روشن زندگی را جدی بگیرید چرا که می تواند تمامی اثرات سوء محیطی را از زندگی شما دور کند.
قانون جذب چیست؟ قانون شماره پنجم، باور و یقین رسیدن به آرزو ها را داشته باشید
داشتن یقین در رسیدن به آرزو ها و اهداف را می توان یکی از مهم ترین نکاتی دانست که در قانون جذب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. دکتر الهی قمشه ای در این زمینه می گویند :”آرزو سند حقانیت خداست. تا زمانی که یک فرد نتواند به جایگاهی یا آرزویی دست پیدا کند، این آرزو را در دل خود نمی پروراند.” در این زمینه توصیه می شود که برای رسیدن به آرزو ها حتما باور و یقین داشته باشید و بدانید که حتما می توانید به آرزوهای خود برسید. پس قانون شماره پنجم برای رسیدن به آرزو ها، از ما می خواهد که یقین رسیدن به آرزوهایمان را داشته باشید.

 

نحوه استفاده از قانون جذب

نحوه استفاده از قانون جذب

قانون جذب چیست؟ قانون شماره ششم، با همفکران خود رفت و آمد داشته باشید
انرژی اطرافیان دارای تاثیر بسیار زیادی در جذب است و باید همواره با کسانی معاشرت کنید که در زمینه فکری با شما همسو باشند. این امر می تواند تاثیر قانون جذب را تا چندین برابر افزایش دهد و حتما یکی از مهم ترین نکات قانون جذب یا قانون راز به شمار می رود که با استفاده از آن می توانید به خواسته های خود برسید.
قانون جذب چیست؟ قانون شماره هفتم، آماده سازی فضا
یکی از مهم ترین نکاتی که در قانون جذب باید رعایت کنید، آماده سازی فضا برای رسیدن به خواسته ها می باشد. شما باید بتوانید با استفاده از آماده سازی فضا، محیط را برای رسیدن به خواسته خود آماده کنید. این قانون دارای اهمیت خاصی است. شما باید طوری رفتار کنید که فضا برای رسیدن به خواسته هایتان آماده باشد.
قانون جذب چیست؟ قانون شماره هشتم، تجسم کنید
آرزوی خانه دار شدن دارید؟ ماشین می خواهید بخرید؟ می خواهید لاغر کنید؟ به کسی که دوستش دارید برسید؟ کافی است هر چیزی که می خواهید را تجسم کنید تا در کوتاه ترین زمان معجزه قانون جذب را مشاهده کنید. تجسم کنید بدون هرگونه انرژی منفی. بدون هرگونه مشکلی می توانید به راحتی با تجسم کردن به آرزوهای خود برسید.

قانون راز

قانون راز

قانون جذب چیست؟ قانون شماره نهم، تمرین کنید
در انتها باید بگوییم که برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهای خود با استفاده از قانون جذب باید تمرین کنید و تمامی مواردی که گفته شد را در برنامه روزانه خود قرار دهید. نباید تصور کنید که رسیدن به خواسته ها با قانون جذب یک ساعت معین تمرین در طول روز می خواهد. کافی است تمامی قوانین را در برنامه روزانه خود و به همراه تمامی کارهایی که انجام می دهید پیش ببرید تا به معجزه قانون جذب برسید.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …