معرفی 6 نشانه قانون جذب در قرآن و احادیث

معرفی 6 نشانه قانون جذب در قرآن و احادیث

خداوند دنیا را با قوانین ثابت آفریده است و تمامی ما در این دنیا با همین قوانین زندگی می کنیم، یکی از همین قوانین حاکم بر جهان هستی قانون جذب می باشد. بر اساس این قانون در صورت داشتن احساس خوب، می توانید تجربه اتفاقات خوبی داشته باشید و در صورت داشتن احساس بد تجربه اتفاقات بد را خواهید داشت. برخی از افراد عقیده دارند که خوشحالی، شادی و خنده زیاد خوب نیست و افراد نباید زیاد باشند، زیرا در این صورت ممکن است برای شما مشکلات پیش آید. بزرگترین و کاملترین کتابی که جهت هدایت انسان ها نازل شده است، در ادامه این مقاله قصد داریم تا قانون جذب در قرآن را به طور مختصر برای شما توضیح دهیم.

قانون جذب در قرآن

قانون جذب در قرآن

 

قانون جذب در قرآن چیست؟

همه انسان ها بر اساس قانون جذب در قرآن تولید کننده فرکانس می باشیم و تمام ما به طور دائم در حال ارسال فرکانس به سوی کائنات هستیم، در صورت داشتن احساس بد فرکانس ارسال شده منفی می باشد و در این شرایط تمام اتفاقات، شرایط، موقعیت ها و افراد وارد شده به زندگی شما باعث می شوند احساس بد شما بیشتر شود، در صورت داشتن احساس خوب نیز فرکانس های ارسال شده به سوی شما نیز مثبت خواهند بود و در این شرایط اتفاقات، موقعیت ها و افراد وارد شده به زندگی شما باعث می شوید احساس خوبی داشته باشید. با توجه به این قانون می توان به انرژی کائنات در قرآن پی برد.

  • قانون جذب در قرآن برای تمامی افراد صدق می کند و در ان قانون زمان، مکان و فردی که هستید برای شما تفاوت قابل توجهی ایجاد نخواهد کرد.
  • قانون جذب در قرآن به این موضوع توجهی نخواهد کرد که چه چیزهایی برای شما خوب است و چه چیزهایی بد بلکه هر آن چیزی را وارد زندگی شما می کند که به آن توجه کنید.
  • نکته لازم به ذکر در رابطه با قانون جذب در قرآن این است که این قانون، قانونی نیست که به تازگی کشف شده باشد و وارد زندگی شما شده باشد بلکه از ابتدای خلقت جهان وجود داشته و تا ابد نیز وجود خواهد داشت.
  • تفاوتی ندارد که شما به این قانون اعتقاد دارید و یا خیر در هر صورت این قانون در هر لحظه اتفاقات آینده را بر این اساس برای شما رقم خواهند زد.
  • جهان هستی با توجه به قانون جذب در قرآن خلق شده و با استفاده از این قانون مدیریت می شود.
  • ما در جهانی زندگی می کنیم که فرکانس های بسیار زیادی وجود دارد و با توجه به قانون جذب قرآن افکار و باورهای شما فرکانس تولید می کنند و شما در مداری قرار خواهند داد که شرایط، موقعیت ها، افراد و اتفاقات همسان با فرکانس تولید شده توسط شما باشند. به طور کلی می توان گفت زندگی ما مطابق و هماهنگ با فرکانس های ما پیش خواهند رفت.
  • نکته مهم در این رابطه این است که زندگی شما در دست خود شما خواهد بود و درک قانون جذب در قرآن به شما کمک می کند تا زندگی شما را مطابق با خواسته خود خلق نمایید.
  • تمامی آیات قرآن و احادیث بر اساس فرکانس و قانون جذب نازل شده اند.
  • قانون جذب در قرآن به تمامی افراد پاسخگو می باشد.

قانون جذب در قرآن و احادیث

تمامی افراد به طور پیوسته به دنبال موفقیت در کار و زندگی خود هستند، از این رو همه ما با قدرت بی انتها سر و کار داریم. همین طور تمامی تنها با یک قانون که به قانون در قرآن معروف است سر و کار داریم. لازم به ذکر است قانون جذب در قرآن یکی از مبانی مهم موفقیت می باشد.

قانون جذب در قرآن و احادیث

قانون جذب در قرآن و احادیث

اهمیت این موضوع بسیار زیاد است به طوری که می توان ریشه های آن را در آموزه های قرآن کریم، آموزه های الهی و ادیان الهی به طور واضح مشاهده کرد. نشانه های قانون جذب در قرآن در آثار ملاصدرا نیز به وضوح قابل مشاهده است. تمامی ادیان الهی انسان ها را به تفکر نیک و رفتار نیک سفارش می کنند که به عنوان راه سعادت بشر نیز شناخته شده است. می توانید کتاب قانون جذب در قرآن را برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه نمایید.

اذا دعوت فظن ان حاجتک بالباب

یکی از احادیث مشهور در رابطه با قانون جذب در قرآن همین حدیث از امام صادق (ع) می باشد؛ که بر اساس آن وقتی خواسته ای دارید باید این گونه تصور کنید که خواسته شما در دسترس است. یا به عبارتی درخواست شما اجابت شده است. در کتاب های مربوط به اجابت دعا گفته شده است که دعاکننده پس از بیان درخواست نزد خود باید این گونه تصور کند که حاجت ایشان برآورده شده است. این حدیث از دو دیدگاه قابل بررسی است. تصور اجابت دعا حسن ظن و امیدواری ما به خداوند متعال را اثبات می کند. دیدگاه دیگر این است که تصور خواسته ها و اهداف در قانون جذب مطرح می شود و همین امر باعث رسیدن به اهدافمان خواهد شد. این تصور مثبت ما به عالم انرژی ساطع خواهد کرد که همان انرژی خواسته ما را به سوی خود جذب خواهد کرد.

کتاب قانون جذب در قرآن

کتاب قانون جذب در قرآن

و اذ تاذن ربکم لئن شکرتم لازیدنکم و لئن کفرتم ان عذابی لشدید

در این حدیث پروردگار بلند مرتبه بیان می کند که در صورت شکرگذاری روزی شما افزوده خواهد شد و در صورت ناسپاسی مجازات شما شدید خواهد شد. یکی از نکات مهم در رابطه با قانون جذب قرآن این است که یکی از اصول این قانون شکرگذاری می باشد و بدون شکرگذاری و احساس رضایت از چیزی که هستی و چیزی که دارید نمی توانید به اهداف و رویای خود دست یابید. در این حدیث به طور واضح بیان شده است که با شکرگذاری نعمت های شما افزایش خواهد یافت. پس برای داشتن نعمت های بیشتر توصیه می کنیم همواره شکرگذار نعمت های خداوندی باشید.

الا ان اولیاء الله لا خوف علیهم و لا هم یحزنون

این حدیث مربوط به آیه 62 سوره یونس می باشد که یکی بیانگر قانون جذب در احادیث است؛ که بدین معناست که بهتر است از این موضوع آگاه شوید که دوستان خدا نه بیمی دارند و نه اندوهگین می شوند. این حدیث به این موضوع در رابطه با قانون جذب در قرآن اشاره دارد که افرادی که دارای رابطه بسیار خوب و قوی با خدا هستند ترسی ندارند و هرگز غمگین و اندوهگین نمی شوند.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …