وین دایر و 11 جمله ناب

آثار وین دایر

وین دایر یکی از مشهورترین و معروف ترین افراد در کل جهان می باشد که با داشتن بیش از صدها کنفرانس و سخنرانی توانست توجه میلیون ها افراد را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید یکی از بهترین آثار وین دایر را هم اکنون تهیه و خریداری کرده و آن را مورد مطالعه قرار دهید. از مهمترین آثار وی می توان به 10 راز موفقیت و داشتن تعادل و غیره اشاره کرد و شما می توانید قبل از خرید کتاب مورد نظرتان چکیده آن را مورد مطالعه قرار دهید تا به محتوای درون کتاب خریداری شده پی ببرید.

وین دایر

آیا شما نیز به دنبال آثار باشکوه وین دایر هستید؟ آیا می دانید که پرفروش ترین کتابش کدام بوده و چه جملاتی نابی را می توان در این کتاب مشاهده کرد؟ آیا از زندگی نامه استاد بزرگ وین آگاه هستید؟ از شما دعوت می شود که ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

وین دایر یکی از مشهورترین و ثروتمندترین افراد انگلیسی می باشد که در سال 1940 به دنیا آمد و توانست با گذراندن دوران کودکی بسیار سخت، در سنین جوانی به شهرت جهانی دست پیدا کند. توجه داشته باشید که وین دایر یکی از سومین افرادی در جهان می باشد که توانسته است توجه میلیون ها فرد را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که وی بیشتر عمر نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرده و در دانشگاه سنت جان به عنوان یکی از بهترین محققان شناخته شد. وی دارای 8 فرزند بوده و به همراه خانواده خود در فلوریدا زندگی می کرد که البته در سال 2012 خبر مبتلا شدن به سرطان خون او در سراسر جهان منتشر شد. وی یکی از بزرگ ترین نویسندگانی می باشد که توانسته است بالاترین فروش کتاب را به خود اختصاص داده است. اولین کتاب وی در سال 1976 بوده و که در این سال توانست بیشتر از 35 میلیون نسخه از اولین کتاب وی به فروش رسید و امروزه می توانید این کتاب را به شکل صوتی در بسیاری از وب سایت های مشاهده کنید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد آثار باشکوه وین دایر و جملات بی نظیر او توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

وین دایر

وین دایر مراقبه

وین دایر با داشتن عزم بسیار بالا و بی نظیر خود توانست در دوران جوانی از شهرت بسیار باشکوهی برخوردار شود از مهمترین و مشهورترین جملات وین دایر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای آینده خود، خودتان کاری را انجام دهید و منتظر کسی نباشید
 • محدودیت شما فقط همانی می باشد که شما به آن اعتقاد و ایمان دارید
 • شما می توانید با رفتار خودتان به دیگران بیاموزید تا بتوانید با شما چگونه رفتار کند
 • دیروز و گذشته خود را فراموش کنید چرا که دیروز هم با تو همین کار را کرده است
 • حسرت همیشه ترسناک تر از تغییرات بسیار بزرگ می باشد به همین جهت توصیه می شود که تغییرات را در اولویت های زندگی خود قرار دهید تا ترس کمتری را احساس نمایید.
 • بر روی هدف خود تمرکز بسیار زیادی را داشته باشید و موفقیت و شکست فقط یک قضاوت بزرگ می باشد.
 • زندگی حاصل انتخاب هایی می باشد که شما برگزیده اید.
 • اگر بتوانید دید خودتان را نسبت به چیزهای دیگر تغییر دهید، میتوانید چیزها را طور دیگری ببینید.
 • یادتان باشد که وقتی از کسی قضاوت می کنید از او تعریف نمی کنید بلکه شخصیت خود را بیان می نمایید.
 • هیچ گاه وارد روابط اجبار نشوید چرا که فاقد ازش بوده و سودی را برای شما نخواهد داشت.

 

"آثار

آثار وین دایر

وین توانسته است در عمر بسیار کوتاهی از زندگی خود بهترین و باشکوه ترین آثار را از خود برجای بگذارد. اگر شما نیز می خواهید نگرش تان را نسبت به زندگی خود تغییر دهید می توانید با آثار او شروع کرده و کتاب های وی را مورد مطالعه قرار دهید. از مهمترین و مشهورترین آثارش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خویشتن مقدس شما
 • تعادل را حفظ کت
 • قدرت الهام و ندای درونی
 • ده راز موفقیت و آرامش درونی
 • بخواهید تا برسید
 • زندگی اعجازانگیز
 • ماندن در مسیر
 • متعادل بودن
 • 10 قانون موفقیت وین دایر
 • دگرگونی

هر کدام از آثار باشکوه وین دایر توانسته است ناب ترین جملات را گردآوری کرده و آن را در اختیار مردم جهان قرار داده است. برای خرید کتاب هایش می توانید از هر کتابفروش مورد نظرتان درخواست داده و خریداری کنید. دایر با توجه به بیماری بسیار سختی که داشت در سال 75 سالگی درگذشت و بی شک این اتفاق ناگوار بسیاری از طرفداران او را غم انگیز نموده و وی توانست با برجای گذاشتن آثار بسیار باشکوه خود توانست چراغ راهنمایی خود را تا نسل های دیگر روشن نگه داشت.

"کتاب

 

پرفروش ترین کتاب وین دایر

بسیاری از افرادی که به دنبال آثار باشکوه وین دایر هستند، می خواهند پرفروش ترین کتاب او بوده تا بتوانند خواندن آن را در اولویت های خود قرار دهد. پرفروش ترین کتاب وین دایر، چگونه شخصیت سالم تر بیابیم؟ می باشد که این کتاب در سال انتشار خود توانست یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان باشد و همه افراد در کشورهای بسیار مختلف به دنبال خرید و مطالعه این کتاب بودند. شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود به این نویسنده، کتاب بسیار بی نظیر و باشکوه او را تهیه و خریداری کرده و مورد مطالعه قرار دهید. امروزه در بسیاری از دانشگاه های برتر جهان، نوارهای صوتی از سخنرانی های وین دایر، پخش می شود تا دانشجویان بتوانند در اولین گام مسیر زندگی خود، از تجربیات وی بهره مند شوید تا بتوانند استعداد خودشان را کشف کنند. یکی از مهمترین توصیه هایی که او برای مخاطبان خود دارد این است که همیشه واقع بین بوده و به صدای درونی خود گوش دهند که بی شک این الهامات از مهمترین آیتم های هدایت کننده برای افراد خواهد بود.

مرور این مطلب در ۳۰ ثانیه

نظر سردبیر
4.2/5
نظر نویسنده
4.2/5

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من معصومه کلانتری نویسنده،سخنران،مربی و مشاور استعدادیابی هستم؛ مدتهاست که بیشتر زمان خود را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه استعدادیابی کرده‌ام.

از من بیشتر بدانید …